• Türkçe
  • English
  • Instagram
  • Facebook

ESGOLD HAKKIMIZDA

Firmamızın temelleri, 1980 yılında rahmetli babamız Cemalettin Erhan tarafından perakende mağazacılık sektörü ile hizmet vermeye başladı. 1986 yılında Kapalıçarşı’da üretime başlayarak Aykut Erhan ve Can Koray Erhan kardeşler birlikte Türkiye'nin dört bir yanına toptan satış faaliyetinde bulunmaya başladılar. 2000 yılında ESGOLD markası tescillenip sektörde bugünkü seviyesine ulaştı. Firmamız Dünya çapında katılımcıların bulunduğu Mart fuarında kendini tanıtma fırsatı buldu ve iç piyasa yanında, dış piyasada da hizmet vermeye başladı. 40 yılı aşkın tecrübemiz ile alyans, pırlanta ve 14 ayar takı çeşitlerimizle kıymetli meslektaşlarımızla çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz :
ESGOLD Kuyumculuk olarak; sektörde alyans, pırlanta ve 14 ayar çeşitlerimizle her zaman taze kalarak, istekler doğrultusunda yeniliklere öncülük etmeyi hedefliyor ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektörün ve firmamızın gelişimi adına tercihleriniz doğrultusunda firmamızı yeniliklere açık tutarak en iyi hizmet kalitesi ile varlığımızı sürdürüyoruz. En büyük hedefimiz sektörümüzde Türkiye'yi dünya ülkelerine en iyi şekilde tanıtmaktır.

Misyonumuz :
Alyans, pırlanta ve 14 ayar çeşitlerimizle hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Önceliğimiz istekler ve memnuniyettir. Bugün atölyelerimiz, bayilerimiz ve ekibimizle aile yapısı içerisinde çalışarak hizmette kaliteyi, güveni ve verimliliği esas alıyoruz.